خانه / خاویار آسترا / قیمت خاویار استرا درجه یک
قیمت خاویار استرا

قیمت خاویار استرا درجه یک

قیمت خاویار استرا وقتی از نوع درجه یک باشد، بی شک در بالاترین میزان خود اعلام خواهد شد. به همین دلیل در بازار عرضه کننده ها علاوه بر قیمت، کیفیت خاویار را نیز مشخص خواهند کرد. درجه بندی خاویار یکی از مهمترین اقداماتی ست که شرکت های عرضه کننده باید آن را انجام دهند. زیرا خاویار از نظر کیفیت حتی اگر از یک نوع باشد، دارای رده بندی های مختلف بوده و برای خرید آنها باید قیمتی مشخص داشته باشند.

خاویار در شرکت های تخصصی مانند رایبد خاویار قبل از خرید سورت شده تا بتوان آنها را با قیمت و کیفیت مشخص خریداری و استفاده نمود. در این صورت عرضه کننده ها نیز با ارائه خاویار از انواع مختلف می توانند فروش خوبی را تجربه کنند.

قیمت بالای خاویار ایران در جهان

یکی از اهداف درجه بندی خاویار ایران، ارائه بهترین نوع آن در بازار جهانی است. زیرا همیشه در دیگر کشورها رقابت بر روی تولیدات باکیفیت بیشتر خواهد بود. از این رو با توجه به رقبایی که ایران در زمینه انواع خاویار داشته، بهترین تولیدات خود را راهی بازار جهانی کرده و آنها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بالا بودن قیمت خاویار ایران در بازار جهانی از مهمترین دلایلی ست که باید به این حوزه توجه ویژه شود.

انواع خاویار ایران

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • طلایی
  • فشرده
  • کلاسیک

تولید خاویار درجه یک در ایران

بهره گیری از استخرها و مجموعه های تخصصی در زمینه تولید انواع خاویار، کمک زیادی به ایرانی ها در افزایش میزان تولید و مرغوبیت خاویار کرده است. به این ترتیب تولید کننده هایی که این محصولات را ارائه می دهند، در راستای افزایش کیفیت تلاش کرده و بهترین ها را راهی بازار می کنند.

صادرات خاویار بلوگا استرا

خاویار بلوگا و استرا دو نوع از مرغوبترین انواع خاویار تولید شده در ایران می باشد. این محصولات که به صورت بسته بندی شده و کیلویی در بازار جهانی ارائه می شوند، صادرات خوبی را به خود اختصاص داده است. در نتیجه می توان شاهد افزایش فروش انواع خاویار بلوگا و استرا در بازار جهانی در سال های اخیر بود.

قیمت خاویار استرا 50 گرمی

از جمله بهترین بسته بندی هایی که می توان در راستای فروش خاویار استرا مد نظر داشته و از آن بهره گرفت، بسته بندی 50 گرمی است. این بسته بندی ها حجمی استاندارد داشته که معمولا با بهترین نوع خاویار پر می شود. با توجه به اینکه خاویار استرا 50 گرمی در بازار داخلی و خارجی فروش خوبی دارد، امروزه افراد زیادی به آنها اهمیت می دهند.

انواع خاویار آسترا

  • رویال
  • رقم یک
  • رقم دو

قیمت خاویار استرا

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار اصل آسترا در ایران

خرید خاویار اصل آسترا در ایران امروزه کم کم در حال افزایش است. اما خیلی …