نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار طلایی / قیمت یک کیلو خاویار طلایی
قیمت یک کیلو خاویار طلایی

قیمت یک کیلو خاویار طلایی

قیمت یک کیلو خاویار طلایی برای خریداران عمده اهمیت داشته و می توانند این نرخ را از مراکز فروش مختلف بدست آورند. در این صورت کیفیت و مناسب بودن تاثیر زیادی در میزان خرید آنها خواهد داشت. همانطور که می دانید از بهترین گونه های معروف خاویار که در ایران تولید می شود، نوع طلایی است. این نوع خاویار که استانداردهای لازم را در خود داشته و می توان از کیفیت آن مطمئن بود، بهترین طعم و کیفیت بوده و مشتریان زیادی آنها را تهیه می کنند.

در بازار نیز می توان شاهد استقبال بسیار خوبی از انواع خاویار طلایی بود. این تولیدات که در شرکت های تخصصی و حرفه ای امروزه تولید می شوند، به صورت فله ای و بسته بندی شده راهی بازار داخلی و خارجی خواهد شد.

خرید و فروش خاویار براساس نوع کیفیت و میزان محصول مد نظر بوده و این نوع خاویار در سایت های اینترنتی همچون رایبد خاویار معامله می شود.

انواع خاویار طلایی

  • رویال پرورشی
  • رقم یک پرورشی
  • رقم دو پرورشی

قیمت یک کیلو خاویار طلایی درجه یک

قیمت یک کیلو خاویار طلایی درجه یک در بازار ایران از همه انواع آن گرانتر است. زیرا پس از درجه بندی بهترین مدل آن انتخاب شده و برای فروش به صورت مشخص ارائه می شود. این نوع خاویار که به صورت کیلویی نیز خرید و فروش می شود باید از سوی شرکت های ایرانی با رعایت اصول بهداشتی و کیفیت عالی راهی بازار شوند. از این رو خریداران عمده هنگام سفارش این محصول کیفیت آن را به خوبی مورد توجه و بررسی قرار می دهند.

قیمت خاویار طلایی در سال 98

بی تردید قیمت خاویار طلایی در سال 98 همانند دیگر انواع خاویار احتمال افزایش دارد. این نوع خاویار باید از نظر کیفیت مشخص بوده و سپس راهی بازار گردد. در این صورت نرخی که به خریداران اعلام می شود با کیفیت خاویار هماهنگ بوده و می توان استقبال خوبی در خرید آن سوی خریداران داخلی و خارجی شاهد بود. این نوع خاویار از جمله پر تقاضاترین انواع خاویار بوده که ایرانی ها آن را راهی بازار می کنند.

 

قیمت خاویار طلایی در فرودگاه امام خمینی

قیمت خاویار طلایی در فرودگاه هایی که شرایط مطلوب برای صادرات دارد برای خریداران اهمیت خواهد داشت.
زیرا می توانند محصول خود را در فرودگاه مد نظر تحویل گرفته و با قیمت مشخص آن را تهیه کنند. فروگاه امام خمینی از جمله انواع فرودگاه هایی ست که در حال حاضر شرایط مطلوب صادرات انواع خاویار را دارد. به همین دلیل قیمت خاویار در این فرودگاه مهم بوده و افراد مختلف می توانند آنها را سفارش دهند.

انواع روش های خرید و فروش خاویار طلایی

  • خرید از فروشگاههای اینترنتی
  • خرید غیر حضوری
  • خرید از نمایندگی ها
  • خرید از هایپرمارکت های پروتئینی
  • خرید حضوری از مزرعه
  • خرید حضوری در فرودگاه

قیمت یک کیلو خاویار طلایی

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مهرشاد فتحی
شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: