نمایندگی خاویار ایران
چهارشنبه , دسامبر 11 2019
خانه / نمایندگی خاویار / فهرست فروشگاه های عرضه خاویار ایران
قیمت خرید خاویار برای صادرات

فهرست فروشگاه های عرضه خاویار ایران

عرضه خاویار در ایران چگونه است؟ فهرست فروشگاه های عرضه خاویار ایران رادر این خبر برای شما شرح می دهیم تا شما مشتریان عزیز با فروشگاههای خاویار تا حدودی آشنا شوید. امروزه به سبب خرید های غیر حضوری و جلوگیری از اتلاف وقت فروشگاههایی موجود می باشد تا بهترین خدمات را به شما عرضه نمایند.

در زمینه فروش خاویار ایرانی فروشگاه رایبد خاویار یکی از فروشگاههایی است که خاویار ایرانی اصل را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار می دهد.
ع

فهرست فروشگاه های عرضه خاویار ایران

قیمت خاویار در سال 98 و 97

قیمت های خاویار در سال 97 بسیار متفاوت تر از قیمت های خاویار در سال جدید است. شرایط اقتصادی که در کشور ایران به وجود می اید هر ساله باعث میشود که نرخ و سطح قیمت ها افزایش و یا حتی کاهش پیدا کند. از انجا که قیمت های انواع خاویارهای ایرانی نیز به شرایط  اقتصادی کشور وابسته میباشد هر ساله دچار تغییر است و همین باعث شده قیمت هر یک با دیگر گونه های خود متفوت باشد. برای مطلع شدن دقیق از قیمت انواع محصولات خاویاری میتوانید به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید.

قیمت خاویار در سال 98 و 97

خاویار کیلویی چند؟

قیمت خاویارهای کیلویی بستگی به نوع خاویار و همچنین وزنشان دارند که این قیمت ها تعیین میشوند.
همچنین میتوان گفت بر اساس امارهای جمع شده، در چند سال اخیر بازار داخلی رونق بیشتری نسبت به بازار صادراتی پیدا کرده است. قیمت هر کیلوگرم خاویار ایرانی در بازار جهان ۱۲۰۰ تا ۱۷۰۰ یورو و میباشد و قیمت در بازار داخلی را ۸ تا ۱۰ میلیون تومان میتوان تخمین زد. در هنگام خرید و کسب اطلاعات از نمایندگی های ایران میتوان از قیمت ها نیز مطلع شد.

خاویار کیلویی چند؟

فروشگاه های عرضه خاویار ایران

فروشگاهها و شرکت های زیادی در سراسر ایران وجود که خاویار ایرانی را برای شما عرضه می کنند، یکی از آن فروشگاهها رایبد خاویار است که عرضه کننده خاویار ایرانی می باشد. خاویار که یکی از محصولات صادراتی ایران است در ایران به دلیل گران بودن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی شما عزیزان ایرانی می توانید خاویار مد نظر خود را با یک قیمت خوب از رایبد خاویار برای خود خریداری نمایید و از مصرفش لذت ببرید.

فروشگاه های عرضه خاویار ایران کدامند؟

 • سازمان شیلات ایران
 • رایبد خاویار
 • گسترش آبنیه پروازی سامان
 • مروارید خاویار
 • ایرانیان فن آور پارس
 • نگین آبزیان آریا
 • مروارید طلایی ایرانیان
 • تعاونی کارکنان مادر تخصصی خدمات کشاورزی
 • پدیده نیکان صبا
 • خاویار زیست ماهی

فروشگاه های عرضه خاویار ایران

برترین فروشگاه خاویار ایران

رایبد خاویار یکی از انواع فروشگاههای اینترنتی موجود در ایران است که سعی دارد بهترین خاویار ایرانی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
فروشگاههای زیادی وجود دارد که رایبد خاویار تقریبا در بین آنها می تواند ار برترین فروشگاههای اینترنتی باشد. یکی از برترین فروشگاهها در بین تمامی فروشگاههای اینترنتی موجود در سراسر کشور رایبد خاویار است که خاویار مد نظر مشتریان خود را در درب منزل به آنها تحویل می دهد.

انواع خاویار قابل عرضه در فروشگاههای ایران

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده

برترین فروشگاه خاویار ایران

عرضه خاویار

عرضه خاویار به کدام کشورها صورت میگیرد؟ ایا برای عرضه کردن خاویار به شرایط خاص نیاز است؟ عرضه کردن خاویار از ایران که مرکز خاویارها را در خود جای داده است، در میام شتریان و برای صادرات از طریق نمایندگی های معتبر خاویاری صورت میگیرد.

عرضه خاویار

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی نیز به نسبت مناسبت تر از صادرات خاویار میباشد که بر اساس وزن خاویار قیمت نیز مشخص میشود. فرودگاه بین المللی امام خمینی تنها فرودگاهی میباشد که نمایندگی های معتبر خاویاری انواع خاویارهای ایرانی را از طریق این فرودگاه به کشورهای مراجعه کننده صادر میکنند. این فرودگاه بدون اتلاف کردن زمان زیاد اناوع محصولات را به کشورهای خارجی جهان صادر میکند و یه راحتی در دسترس مشتریان خاویاری قرار میدهد.

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

شرکت فروش خاویار عمده

شرکت های فروش خاویارهای ایرانی علاوه بر اینکه خاویارها را به صورت جزیی به دست مشتریان و در اختیارشان قرار میدهد انها را نیز به صورت عمده به فروش میرسانند که بیشتر شامل فروشگاه های ماهیان خاویاری و زنجیره ای می شود.
خاویار های ایرانی انواع مختلفی دارند که بیش ار 90 درصد خاویار مربوط به خاویار ایران میباشد و در حال حاضر 5 گونه بسیار کمیاب و با ارزش خاویار در دریای خرز میزیستند و بومی کشور ایران میباشند.

شرکت فروش خاویار عمده

مراکز عرضه خاویار پرورشی و سیلات

مراکز عرضه خاویار پرورش و شیلات در ایران و بخصوص شهرهای مختلف و بزرگ ایران بسیار میباشد که دسترسی مشتریان را برای خرید انواع محصولات خاویاری را اسان نموده اند و مشتریان در هر کجای ایران که میباشند میتوانند به نمایندگی معتب خاویار شهر خود مراجعه نمایند تا محصولاتی تازه و با کیفیتی را به همراه یکی قیمت مناسب با نوع خاویار خریداری نمایند. برای خرید خاویار در تهران میتوانید به نمایندگی معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایید.

مراکز عرضه خاویار پرورشی و سیلات

عرضه مستقیم خاویار به فروشگاههای معتبر

عرضه مستقیم خاویار به فروشگاه های معتبر نیز از طریق مراکزهای پخش خاویاری و همچنین نمایندگی های بزرگ و معتبر خاویارهای ایرانی صورت میگیرد که علاوه بر عرضه کردن در میان فروشگاه ها انواع خاویارهای اصل و مرغوب را به صورت انلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی خود با کیفیتی بسیار مرغوب و به همراه قیمتی مناسب، در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهند. نمایندگی های معتبر خاویار را پس از تولید به صورت مستقیم در اختیار همگان قرار میدهند.

عرضه مستقیم خاویار به فروشگاههای معتبر

فهرست فروشگاه های اینترنتی عرضه خاویار ایران

فهرست فروشگاه های عرضه خاویار در ایران شامل شرکت ها و فروشگاه هایی مانند رایبد خاویار، شرکت خاویار زیست ماهی، شرکت مروارید طلایی و دیگر شرکت ها و فروشگاه ها میباشد که در این متن برایتان بیان نموده ایم.
برای کسب اطلاعات راجب فروشگاه ها میتوانید به سایت خاویارهای ایرانی مراجعه نمایید. فروشگاه رایبد خاویار انواع محصولات را پس از تولید از کارخانه به صورت مستقیم و تازه به همراه قیمت های باور نکردنی در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهد.

انواع فروشگاه های عرضه خاویار ایران

 • فروشگاه عرضه رایبد خاویار
 • فروشگاه عرضه باهو خاویار
 • فروشگاه عرضه دریا خاویار
 • فروشگاه عرضه میراث خاویار
 • فروشگاه عرضه مازند خاویار
 • فروشگاه عرضه خاویار ایران
 • فروشگاه عرضه کالچر
 • و دیگر فروشگاه های عرضه خاویار

فهرست فروشگاه های اینترنتی عرضه خاویار ایران

فروشگاههای فروش خاویار در تهران

فروشگاه های فروش خاویاری در تهران و علاوه بر تهران در شهرهای دیگر ایران بسیار زیاد میباشند که در انتخاب فروشگاه های اصل مشتریان باید دقت بیشتری را کنند. فروشگاه انلاین خاویار ایران انواع خاویارهای ایرانی را به همراه گوشت ماهیان خاویاری به صورت تازه و به همراه قیمتی کاملا مناسب با نوع محصول در اختیار مشتریان قرار میدهند و مشتریان پس از ثبت سفارش خود میتوانند محصول اصل خود را در ب منزل تحویل بگیرند.

فروشگاههای فروش خاویار در تهران

شرکت پخش خاویار در ایران

شرکت پخش خاویار در ایران و شهرهای بزرگ ایران زیاد میباشد.

شرکت رایبد خاویار انواع محصولات خاویاری را به راحتی در دسترس مشتریان قرار میدهد و مشتریان با اطمینان خاطر میتوانند محصولاتی ارگانیک و اصل را از این برند و نمایندگی خریداری نمایند.
خاویار خود به تنهایی لوکس‌ترین صبحانه جهان محسوب می‌شود که به تنهایی دارای شمار زیادی از طرفداران در هر کجای جهان میباشد و به کشورهای خارجی جهان از ایران صادر میگردد.

شرکت پخش خاویار در ایران

شرکت عرضه کننده خاویار صادراتی

شرکت عرضه کننده خاویار صادراتی رایبد خاویار با داشتن مجوزهای رسمی برای صادرات خاویار انواع خاویارهای را به صورت تازه و اصل همراه با کیفیت عالی در بین مشتریان خارجی خود عرضه میکند. خاویارمروارید سیاه ایران  که انواع مختلف ماهیان خاویاری را در برمیگیرد و غذایی بسیارگران در بین مشتریان داخلی و خارجی میباشد ‌که در جهان طرفداران خاصی دارد بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان از دریای خزر صید می‌شود.

شرکت عرضه کننده خاویار صادراتی

مزه خاویار شور است یا بی نمک؟

مزه خاویار کمی به شوری میزند. که برخی بوی تند آن و طعم شورش را بسیار دوست ‌دارند، هرچند طعم و بوی خاویار ممکن است برای بسیاری به هیچ‌ وجه خوشایند نباشد
خاویارهای اصل علاوه بر طعم و مزه بی نظیر دارای خواص های مختلف و گوناگونی میباشد که امروزه بازارهای خاورهای صادراتی به نسبت بازارهای داخلی انها پر رونق تر میباشد مشتریان برای تهیه اناوع خاویارهای و مطلع شدن از قیمت مناسبشان میتوانند به سایت معتبر خاویار ایران مراجعه نمایند.

مزه خاویار شور است یا بی نمک؟

طبع خاویار سرد است یا گرم؟

خاویار سرد میباشد و مشتریان در هنگام خوردن خاویارها باید انها را به صورت خام و سرد میل نمایند تا از خواص های مختلف و گوناگون ان برخوردار شوند. خاویار بلوگا بارنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است و می توان انواع خاویار را به دو دسته خاویار پرورشی و خاویار دریایی تقسیم بندی کرد. با مراجعه به سایت نمایندگی رایبد خاویار میوانید محصولات تازه و مورد نظر خود را به صورت انلاین خریداری نمایید.

طبع خاویار سرد است یا گرم؟

خواص خاویار برای بیماران

خاویارها علاوه بر اینکه برای بیماران و بیماری انها بسیار مغذی و مفید میباشد برای تمام سنین مردم نیز بسیار مفید است.
انواع بیماری ها را از بدن دور میکند و خوردن یک قاشق غذا خوری ان باعث میشود که انرژی کل روز در بدن ذخیره شود. خاویار انواع مختلفی دارد که شامل 27 گونه ماهی است و 6 نوع آن در دریای خزر زیست می کنند، و همچنین گوشت ماهی خاویار هم مثل سایر ماهی هاست. خوردن خاویار به صورت خام و سرد بیماری مانند افسرگی را درمان خواهد کرد.

خواص های مهم خاویار

 • امگا3 موجود در خاویار بیماری قلبی را درمان می نماید
 • ویتامین های موجود در خاویار برای درمان تمام بیماری ها مفید است
 • خاویار یکی از مهم ترین دارو در درمان افسردگی می باشد
 • با خاویار بیماری های جنسی درمان می شود
 • خاویار شامل ویتامین آ است که برای چشم ها مفید است
 • خوردن خاویار باعث افزایش هموگلوبین بدن افراد می شود
 • خاویار درمان کننده سرطان های مختلف می باشد
 • خاویار بیماری هایی مثل فراموشی را از بین می برد
 • خاویار به تقویت نمودن استخوان های افراد کمک زیادی می کند

خواص خاویار برای بیماران

مضرات خاویار چیست؟

خاویار های اصل ایرانی که به کشورهای خارحی حهان نیز صادر میشوند همه نه تنها دارای خطرات و مضراتی نمیشوند بلکه انواع سلامتی و همچنین ویتامین های بدن را که کمبود دارد جذب بدن میکند. خاویارهای ایرانی قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند و 5 گونه ماهیان خاویاری مربوط میشوند به دریای خزر ایران و جزو محصولات خاویار صادراتی به جهان میباشند.

مضرات خاویار چیست؟

عکس ماهی خاویار اصیل

خاویارهای اصیل دارای شکل های بسیار عالی و همچنین ظاهری عالی میباشند. خاویار های اصل را هنگام خرید باید راجب ان دانست که خاویار اصل دارای درهای پلمپ شده میباشند وهمچنین دارای کدهای بهره برداری و تاریخ تولید به همراه تاریخ انقضا هستند. خاویار های تقلبی نیز اشکال های مختلفی دارند در حال که خاویار اصل همه یک شکل و طیف های رنگی سیاه، متمایل به قهوه ای روشن و یا تیره دارند.

انواع ماهی های خاویاری اصل ایران

 • فیل ماهی خاویاری اصل
 • تاسماهی خاویاری اصل
 • چالباش خاویاری اصل
 • قره برون خاویاری اصل
 • اوزون برون خاویاری اصل
 • شیب خاویاری اصل
 • استرلیاد خاویاری اصل

عکس ماهی خاویار اصیل

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش عمده خاویار سیاه با قیمت ارزان

خاویار سیاه یکی از انواع خاویار های موجود در یاران است که برای فروش آن …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار طلایی - رایبد خاویار