نمایندگی خاویار ایران
سه‌شنبه , جولای 14 2020
قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی مطرح می شود، طبیعتا کشورهای مختلف دنیا مانند ژاپن، امارات، کانادا و آلمان مد نظر قرار می گیرند. زیرا این کشورها بزرگترین بازارهای فروش خاویار بوده و باید به صورت ویژه به آنها اهمیت داده شود. آنچه مسلم است بسیاری از شرکت های ایرانی اهمیت زیادی به صادرات محصولات خود می دهند. زیرا محصولشان هم ظرفیت مطلوب صادرات را داشته و هم کشورهای زیادی خواهان محصولشان می باشند.

از این رو می توانند میزان سود آوری خود را افزایش داده و با کشورهای مختلفی همکاری کنند. در رابطه با تولید و عرضه انواع خاویار نیز همین موضوع مطرح است. چرا که خاویار در بازار جهانی یک خوراکی لاکچری و پر تقاضا بوده و شرکت های ایرانی نیز از این فرصت استفاده زیادی می کنند. با توجه به اینکه خاویار ایران یکی از بهترین های دنیا بشمار می آید، می توان شاهد صادرات خوبی از آن بود. یکی ازخاویارهای صادراتی اویار بلوگا می باشد انواع خاویار بلوگا صادراتی عبارتست از:

 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی

 

قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران در کشورهایی اروپایی اهمیت زیادی دارد. زیرا از مهمترین مشتریانی بوده که همیشه انواع خاویار را تقاضا کرده و به استفاده از آن پایبند می باشند. از این رو شرکت های صادر کننده با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود در کشورهای اروپایی اعلام قیمت می کنند. طبیعتا عواملی که بر روی قیمت خاویار تاثیر گذار باشد، می توانند سبب افزایش قیمت صادرات آن نیز گردد. به این ترتیب است که همواره شرکت های ایرانی سعی در اعلام قیمت روز به مشتریان اروپایی خود دارند.

قیمت خاویار صادراتی ایران

 

قیمت خاویار صادراتی ایران در ژاپن و کره

کره و ژاپن از کشورهای مهم دیگری بوده که در بازار آسیا بیشترین تقاضا را دارند. از همین رو توجه به این بازارها نیز برای صادر کننده های انواع خاویار مهم بوده و می توانند تولیدات زیادی را در آنها ارائه دهند. معمولا با اعلام قیمت روز خاویار ایرانی در این کشورها، خریداران راحت تر تصمیم به خرید گرفته و به شرکت های ایرانی سفارش محصول می دهند.

قیمت خاویار صادراتی ایران در ژاپن و کره

 

قیمت خاویار صادراتی ایران در امارات و قطر

اگر بخواهیم دو کشور که همیشه خاویار صادراتی ایران با دردسر کمتر در آنها به فروش می رسند را نام ببریم باید به امارات و قطر اشاره کنیم. این دو کشور به دلیل روابط تجاری خوب با ایران شرایط مطلوبی برای صادرات خاویار داشته و شرکت های ایرانی می توانند سرمایه گذاری ویژه ای بر روی این کشورها داشته باشند. به همین دلیل اغلب تولید کننده ها به بازار امارات و قطر اهمیت داده و هر ساله حجم زیادی از تولیدات خود را به این دو بازار ارائه می دهند. البته باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که این دو کشور می توانند دروازه ای برای صادرات خاویار ایران به دیگر کشورها نیز باشند. زیرا با کشورهای زیادی در سراسر دنیا ارتباط داشته و روابط تجاری و دوستانه خوبی دارند.

قیمت خاویار صادراتی ایران در امارات و قطر

 

قیمت خاویار صادراتی ایران در کانادا

یکی از کشورهای بسیار مهم اروپایی که زمینه خاویار صادراتی ایران، کانادا می باشد. در این کشور هر ساله قیمت خاویار صادراتی ایران از سوی شرکت های مختلف اعلام شده و طبیعتا حجم زیادی از این محصولات در اختیار آنها قرار می گیرد. تولید و عرضه انواع خاویار همانطور که می دانید خاویار صادراتی ایران بیشتر از نوع بلوگا انتخاب می شود. از همین رو این محصول را می توان با فروش ویژه در بازار کانادا همراه دید. به این ترتیب شرکت های بسته بندی ایرانی همیشه با کیفیت تر نوع محصولات خود را در بازار اروپا ارائه داده و می توانند از این طریق قدرت صادرات خود را بیش از پیش تقویت کنند. زیرا صادرات در حوزه خاویار بسیار مهم و حیاطی می باشد.

 

انواع خاویار صادراتی ایرانی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار کالوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده
 • خاویار طلایی
 • خاویار شیلات
 • خاویار کلاسیک

قیمت خاویار صادراتی ایران در کانادا

نوع بسته بندی خاویار برای صادرات

در راستای صادرات خاویار، استانداردهایی مطرح بوده که باید عرضه کننده ها با در نظر گرفتن آن اقدام به فروش محصولات خود کنند. زیرا هم کیفیت و مرغوبیت را تحت تاثیر خود قرار داده و تقاضای خرید را از سوی مشتریان خارجی افزایش خواهد داد. بسته بندی خاویار یکی از مهمترین اقداماتی ست که شرکت های تولید کننده باید به آن توجه داشته باشند. به این ترتیب از بسته بندی هایی بهره می گیرند که در سراسر دنیا با استقبال خوبی همراه بوده و مشتریان زیادی به آن اهمیت می دهند.

نوع بسته بندی خاویار برای صادرات

قیمت خاویار صادراتی در ایران

نوع بسته بندی خاویار در تعیین قیمت خاویار صادراتی ایران نیز تاثیر زیادی دارد. به این ترتیب وقتی نوع صادراتی آن برای فروش راهی بازار می شود، مصرف کننده ها با بررسی دقیق آنها را انتخاب خواهند کرد. کیفیت و بهداشتی بودن نوع بسته بندی خاویار می توان سبب افزایش صادرات خاویار شود. به طوری که کشورهای مختلف دنیا به این موضوع اهمیت زیادی داشته و سعی در خرید تولیدات استاندارد خواهند داشت. لذا با شرکتهای معتبر ایرانی مراجعه نموده که همواره باکیفیت ترین نوع خاویار را به صورت بسته بندی شده و استاندارد راهی بازار می کنند.

قیمت خاویار صادراتی در ایران

استعلام قیمت روز خاویار از رایبد خاویار

شرکتهای معتبر و شناخته شده در راستای اعلام قیمت خاویار صادراتی ایران اهمیت زیادی دارد. این مجموعه ها می توانند نرخ مشخصی از تولیدات خود را با توجه به کیفیت آنها اعلام داشته و با مشتریان مختلف خود همکاری می کنند. رایبد خاویار یکی از مجموعه هایی ست که در زمینه توزیع و فروش انواع خاویار فعالیت داشته و توانسته محصولاتی استاندارد را از بهترین گونه ها ارائه دهد. این مجموعه هم در داخل و هم خارج از کشور در دسترس بوده و مشتریان زیادی با آن ارتباط می گیرند.

استعلام قیمت روز خاویار از رایبد خاویار

خاصیت خاویار

بی تردید آنچه که در خاویار به عنوان خاصیت شناخته شده است، برای خریداران مورد توجه می باشد. چرا که خرید این محصول گران قیمت باید از مصرف کننده ها توجیه داشته و آنها را براساس انتظار و مزیت های موجود خریداری کنند. تا به امروز خواص متنوع ای از خاویار مشخص شده که برای مصرف کننده ها می تواند مورد توجه قرار گیرد. این خواص که از جمله معروفترین خواص خاویار شناخته شده، سبب محبوبیت این محصول شده و افراد زیادی بهره گیری از این محصول را در برنامه غذایی خود قرار داده اند. به این ترتیب به برخی از آنها اشاره می شود:

 • خاصیت ضد سرطانی
 • خاصیت دفع مشکلات قلبی و عروقی
 • خاصیت افزایش قوای بدن
 • خاصیت تقویت استخوانها
 • خاصیت ضد افسردگی

خاصیت خاویار

خواص خاویار برای پوست

خاویار علاوه بر مصارف خوراکی، استفاده های زیادی در صنایع تبدیلی و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی دارد. به این ترتیب که شرکت های مختلف از این محصول بهره گرفته و توانسته اند تولیداتی موثر و درجه یک را ارائه دهند. بیشترین تاثیر خاویار در زیبایی، مربوط به پوست انسان بوده که معمولا در معرض عوامل مختلف دچار دگرگونی و مشکل می شود. به همین دلیل امروزه در بسیاری از لوازم آرایشی می توان کاربرد خاویار را شاهد بود. از مهمترین این تولیدات می توان موارد زیر را تام برد:

 • کرم
 • لوسیون
 • صابون
 • پماد

کارخانه های تولید کننده تخصصی با بهره گیری از دانش و مطالعه، توانسته اند خواصی زیبا کننده خاویار را در تولیدات مختلف خود مورد توجه قرار داده و بکار گیرند. به این ترتیب افرادی که از محصولات مرتبط با خاویار بهره می گیرند، هم تاثیر بیشتری از آن را شاهد بوده و هم کیفیت عالی را در آنها تجربه می کنند.

خواص خاویار برای پوست

طریقه مصرف خاویار

بهره گیری از مزیت های موجود در خاویار زمانی لذت بخش است که از بهترین روش برای تهیه آن بهره گرفته شود. به همین دلیل امروزه طریق مصرف این خوراکی به شدت مورد توجه بوده و افرادی که سعی در بهره گیری از آن دارند، همواره بهترین روشها را انتخاب می کنند.

به همین دلیل خاویار در کنار خوراکی هایی طبخ می شود که طعم آن را بهتر نموده و سبب افزایش تاثیر گذاری آن بر روی سلامتی خواهد شد. لذا معمولا مصرف کننده ها بهترین روش مصرف خاویار را مد نظر قرار داده و براساس آن نیاز خود را رفع می کنند. خاویار از جمله خوراکی هایی ست که بهره گیری از آن در برنامه غذایی افراد می تواند شرایط مطلوبی را برای سلامتی فراهم کند. لذا این خوراکی خوشمزه در کشورهای مختلف دنیا با استقبال خوبی همراه بوده و مصرف کننده ها بهترین نوع آنها را تهیه می کنند.

طریقه مصرف خاویار

هزینه پرورش ماهی خاویاری

اما اینکه بتوان خاویار را در حجم زیاد تولید نمود، نیازمند بهره گیری از شرایط تولید خوب است. زیرا این ماهیان باید در محیطی مطلوب قرار گرفته و بتوان براساس آن ماهی خاویاری مخصوص را تا رسیدن به زمان برداشت نگهداری نمود.

به این ترتیب شرکتهایی را می توان امروزه در زمینه تولید انواع ماهی خاویاری فعال دید که بهترین ها را نگهداری نموده و سعی در بهره گیری از آنها برای تولید انواع خاویار درجه یک و استاندارد هستند. این مجموعه ها معمولا با هزینه بالا شروع به کار نموده و بهترین نوع ماهی خاویاری را جهت نگهداری انتخاب کرده اند. با توجه به اینکه سرمایه گذاری در زمینه تولید خاویار، باید با بازگشت سرمایه مطلوب همراه شود، مسلما افرادی که در این حوزه فعالیت خود را آغاز می کنند، سعی در بهره گیری از دانش روز و مشاوره از افراد متخصص دارند.

هزینه پرورش ماهی خاویاری

ماهی خاویار در تهران

ماهیان خاویاری نه تنها به منظور تولید خاویار پرورش داده می شوند، بلکه برخی از مجموعه ها گوشت بسیار لذیذ و درجه یک این ماهی را نیز تولید می کنند. معمولا ماهیان خاویاری نر برای تولید گوشت نگهداری شده و پس از رسیدن به وزن مطلوب آماده ارائه در بازار می شوند. از این رو در بازارهای مختلف ایران می توان استقبال بسیار خوب از خرید گوشت ماهی خاویاری دید. لذا مجموعه های توزیع کننده در شهرهای مختلف فعالیت کرده و بهترین تولیدات خود را راهی بازار می کنند. در بازار تهران می توان شاهد توزیع گوشت انواع ماهی خاویاری با استانداردهای لازم بود. لذا افرادی که این تولیدات را انتخاب خریداری می کنند، از مزیت های موجود در ان اطلاع کافی دارند.

انواع ماهی خاویاری برای خرید و فروش

 • فیل ماهی خاویاری
 • تاسماهی خاویاری
 • چالباش خاویاری
 • قره برون خاویاری
 • اوزون برون خاویاری
 • شیب خاویاری
 • استرلیاد خاویاری
 • و……..

ماهی خاویار در تهران

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار طلایی - رایبد خاویار