نمایندگی خاویار ایران
سه‌شنبه , جولای 14 2020
قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به اروپا یکی از منابع درآمدی برای کشورهای تولید کننده خاویار می باشد که در رشد آن کشور نقش به سزایی دارد.یکی از اصلی ترین بازار های صادراتی برای ایران صادرات خاویار به اروپا می باشد. خاویار از ماهی خاویار تهیه می شود که در ادامه به بررسی ماهی های خاویار و خواص این غذای پرارزش می پردازیم.

خاویار یکی از گران ترین غذاهای دنیا می باشد که خوشبختانه ایران در ردیف ۵ کشور اصلی تولید کننده خاویار قرار دارد و آن را به سایر کشور های همسایه صادر می کند.

صادرات خاویار به اروپا

تولید کنندگان خاویار

در امر تولید خاویار اصل و طبیعی ایران حرف اول را می زند و آوازه آن به تمام کشور های اطراف رسیده و همه طالب خرید از ایران می باشند اما به چه علت تولید و فروش این غذا در سطح بالایی قرار دارد؟

تولید کنندگان خاویار

خواص ویژه خاویار

در خاویار خواص ویژه ای نهفته که آن را برای همه افراد مطلوب ساخته است که در زیر به چند مورد آن ها اشاره می کنیم. با خواندن این موارد که تنها بخشی از خواص این ماده می باشند به اهمیت و ارزشمندی آن پی بردید و علت تقاضای زیاد سایر کشور ها را درک نمودید. این ماده غذایی دارای طعم و بوی خاصی می باشد که برای بعضی افزاد مطلوب و برای بعضی ها نامطلوب است و سرو آن سلیقه ای می باشد. عده ای آن را خام و به تنهایی یا همراه زرده تخم مرغ و سبزیجات و نان مصرف می کنند و عده ای آن را می پزند و در کنار سایر غذاها میل می کنند.

 • افزایش توان و قوای افراد بخصوص ورزشکاران
 • موثر برای درمان سرطان ها و روند شیمی درمانی
 • پیشگیری و درمان بیماری های گوارشی
 • تسکین و آرام ساختن درد ها
 • جلوگیری از افزایش کلسترول خون
 • پیشگیری از ابتلا به افسردگی
 • و………

خواص ویژه خاویار

صادرات خاویار

صادرات خاویار از ایران به کشور های اروپایی و همچنین کشور های عربی، امارات و کشور های شرق آسیا صورت می گیرد. تمام خاویاری که به اروپا صادر می شود وارد آلمان شده و از آن جا به سایر کشور ها برده می شود.

ایران در زمینه پرورش و صادرات خاویار در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است و بخشی از درامد کشور از این راه کسب می شود.

انواع خاویار تولید شده و مخصوص صادرات در ایران

 • خاویار بلوگا ایران
 • خاویار سوروگا ایران
 • خاویار آسترا ایران
 • خاویار بری ایران
 • خاویار طلایی ایران
 • خاویار فشرده ایران
 • و……..

صادرات خاویار

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به اروپا چگونه است؟ ایا برای صادارت خاویار به اروپا میدانید با ید به کدام نمایندگی در ایران مراجعه نمایید؟ ایا ان نمایندگی دارای مجوز برای صادرات به اروپا میباشد؟ بله همه ی نمایندگی ها و شرکت های پخش خاویار میتوانند در صورت معتبر بودن خاویار را به کشورها صادر کنند.

صادرات خاویار به اروپا

صادرات انواع خاویار به اروپا

صادرات انواع خاویارها به اروپا از طریق مراکز تولید خاویاری و نمایندگی های معتبر خاویار صورت میگیرد که علاوه بر اروپا به دیگر کشورهای جهان نیز خاویارها را صادر میکنند تا در دسترس همگان به راحتی قرار بگیرد و از فواید خاویارهای اصل بهرمند شوند.

صادرات خاویارهای ایرانی به کشورهای اروپایی، اسیایی و عربی از طریق شرکت های صادرات خاویار صورت میگیرند.

صادرات انواع خاویار به اروپا

صادرات خاویار بلوگا به اروپا

صادرات خاویار بلوگا به اروپا و همچنین دیگر خاویارها به کشورهای خارجی جهان صورت میگیرد.

خاویار بلوگا در بین همه خاویارها بیشتر به کشورهای اروپایی صادر میشود به دلیل محبوبیتی که در بین مردم دارد و از نظر کیفیت رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
این خاویار صادراتی در بین مردم دارای اسم های دیگر میباشد و بسیار کمیاب،
ارزشمند و گرانبها میباشد.

انواع خاویار بلوگا برای صادرات

 • سه صفر صادراتی
 • امپریال صادراتی
 • درجه یک صادراتی
 • درجه دو صادراتی

صادرات خاویار بلوگا به اروپا

صادرات خاویار به المان

صادرات خاویار به المان نیز صورت میگیرد که نمایندگی های معتبر پخش خاویاری نه تنها به المان بلکه به دیگر کشورهای خارجی جهان نیز خاویارهای صادراتی ایران را عرضه میکنند تا به صورت مستقیم و اصل در دسترس همگان قرار بگیرد، و مشتریان با رضایت کامل خاویار را خریداری نمایند، و از محصول خود اطمینان خاطر داشته باشند. صادرات محصولات علاوه بر المان به سراسر کشورها نیز صورت میگیرد.

صادرات خاویار به المان

صادرات خاویار به روسیه

صادرات خاویار به روسیه ودیگر کشورهای خارجی جهان صورت میگیرد،و همچنین صادرات خاویار ایرانی به کشورهای اروپایی،عربی،و اسیایی صورت میگیرد.80 درصد صادرات خاویارها به کشور کانادا صورت میگیرد و بیشترین صادرات به خاویار امپریال مربوط میشود.

صادرات خاویار به روسیه

شرایط صادرات خاویار از ایران

شرایط خاویار از ایران اینگونه است که توسط نمایندگی های ایرانی و معتبر خاویار ایرانی صورت میگیرد که مراکز ونمایندگی ها با داشتن مجوزهای رسمی به کشورهای خارجی صادر میشود. همچنین از طریق فرودگاه امام خمینی صادر میشود که این فرودگا برای صادرات خاویارها بسیار معتبر و در بین همه فرودگاه ها بزرگتر میباشد.

شرایط صادرات خاویار از ایران

مجوزات و قوانین صادرات خاویار به اروپا

مجوزات و قوانین صادرات خاویار به اروپا نیز اینگونه است که با مجوزهای رسمی از طریق مراکز تولید و پخش خاویاری صورت میگیرد که بیشترین خاویار صادراتی از ایران مربوط میشود به بهترین و با ارزشمند ترین نوع خاویار،که بلوگا است.

مجوزات و قوانین صادرات خاویار به اروپا

شرکت های صادرات خاویار

شرکت های صادرات خاویار انوع خاویارها را به کشورهای خراجی دنیا عرضه میکنند همراه با قیمت های مرغوب و کیفیت های اصل به طور مستقیم در دسترس همگان قرار میدهند.صادرات بلوگا بیشتر به کشورهای جهان صورت میگیرد به دلیل محبوبیتی که در بین همه دارد.

شرکت های صادرات خاویار

سود صادرات خاویار ایران

سود صادرات خاویار ایران را برای مطلع شدن میتوان به سایت خاویار ایران مراجعه نمایید.صادرات خاویار ایرانی به کشورهای اروپایی و عربی و اسیایی صورت میگیرد و با داشتن مجوزهای رسمی صادر میگردد.

سود صادرات خاویار ایران

ماهی های خاویار

ماهی های محدود و اندکی وجود دارند که می توان از آن ها خاویار استخراج کرد به همین دلیل این ماده در بسیاری از کشور ها اصلا یافت نمی شود ولی خوشبختانه ایران از منابع تولید کننده می باشد. از جمله ماهی های خاویاری می توان به

 • فیل ماهی
 • قره برون
 • تاس ماهی روس یا چالباش
 • ماهی خاویار شیپ
 • ماهی اوزون برون یا سوروگا
 • ماهی استرلیاد
 • ماهی سیبری یا بری
 • و……….

اشاره کرد. دریای خزر بخش عظیمی از تولید خاویار دنیا را برعهده دارد و همه انواع این ماهی ها در کشورمان وجود دارند و سبب رونق تولید خاویار شده است. به دلیل وجود خاویار های مصنوعی که دارای خواص خاویار اصل نمی باشند خرید خاویار از ایران و صادرات آن به سایر کشور ها راهی مطمعن می باشد.

ماهی های خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

آدرس فروشگاه خاویار در گیلان

اطلاعات کامل نمایندگی فروش خاویار و همچنین آدرس فروشگاه خاویار در گیلان مازندران، تهران، مشهد، …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار طلایی - رایبد خاویار