نمایندگی خاویار ایران
شنبه , فوریه 29 2020
خانه / خاویار آسترا / صادرات خاویار آسترا ارزان قیمت
صادرات خاویار آسترا

صادرات خاویار آسترا ارزان قیمت

صادرات خاویار آسترا ارزان قیمت یکی از راه های فروش این محصولات است که به دنبال خود سود های کلانی را ایجاد می کند. این ماهی ها با نرخ بالایی در دسترس بازار های جهانی قرار می گیرد و احتیاجات را بر طرف می نماید.
همان طور که می دانید خاویار در انواع و اقسام مختلفی در دریای پهناور خزر رشد می کند. یک نمونه از این موارد خاویار آسترا است که با طعم عالی خود مشتریان زیادی را جذب کرده است.

صادرات خاویار آسترا

طیف رنگی پوششی خاویار

با اندکی تحقیق در زمینه ماهی های خاویار در می یابیم که با تنوع بسیاری ازآن ها مواجه هستیم. یک نمونه از ماهی های خاویار معروف به خاویار آسترا است که در اندازه های متفاوت در بازار ها به فروش می رسد. البته باید بدانید که طول و وزن این ماهی ها در یک طیف مشخصی است که نه از آن اندازه بیشتر و نه کمتر می شود. از نظر رنگ اگر بخواهیم خاویار آسترا را مورد بررسی قرار دهیم در سه رنگ در بازار ها وجد دارد. در ادامه این سه رنگ را بیان می کنیم:

 • خایار طلایی
 • خاویار سرخ
 • خاویار سیاه

صادرات خاویار آسترا

خاویار آسترا ارزان قیمت

نمونه ای پر طرفدار از خاویار خاویار آسترا است که در طیف رنگی مشکی تا زیتونی روشن وارد فروشگاه های گوناگون می شود و مشتریان می توانند با توجه به انتخابی که دارند آن ها را خریداری کنند. این ماهی ها دارای خواص بسیاری هستند که معمولا در طب سنتی که امروزه مورد توجه زیادی قرار می گیرد برای درمان بیماری ها تجویز می شوند. چندذ نمونه از این موارد را در ادامه بیان می کنیم:

 • درمان آلزایمر
 • درمان بیماری های قلبی
 • تنظیم فعالیت های گوارشی
 • درمان افسردگی
 • درمان سرطان

صادرات خاویار آسترا

قیمت خاویار آسترا

خاویار آسترا را اگر بخواهیم خریداری کنیم بهتر این است که ابتدا لیست قیمتی ان ها را از طریق فروشگاه های اینترنتی در بیاوریم. به صورت آنلاین این قیمت ها به روز و دقیق طبق لیست هایی اعلام می شود که کار را هم برای فروشنده و هم خریدار راحت کرده است. لازم به ذکر است که صادرات خاویار آسترا هم از روی همین لیست ها قیمت گذاری میشود. قیمت ها بر اساس فاکتور های زیر تعیین می گردد که به قرار زیر است:

 • وزن خاویار
 • رنگ خاویار
 • نوع خاویار
 • بسته بندی کنسرو شده

صادرات خاویار آسترا

صادرات خاویار آسترا

همان طور که قبلا هم گفته شد خاویار بیشتر در کشور ما به منظور صادرات آماده فروش می شود. صادرات خاویار آسترا به طور عمده انجام می شود و می تواند کشور ایران را در این زمینه در جهان مطرح و معروف نماید. صادرات خاویار آسترا به کشور های اروپایی و آسیایی زیاد انجام می شود و سود هایی بزرگ را برای کشور مان به ارمغان می آورد.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار اصل آسترا در ایران

خرید خاویار اصل آسترا در ایران

خرید خاویار اصل آسترا در ایران امروزه کم کم در حال افزایش است. اما خیلی …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار طلایی - رایبد خاویار